Факультет економіки та управління | Зустріч студентів ФЕУ з начальником управління стратегічного розвитку м. Тернопіль
348774
post-template-default,single,single-post,postid-348774,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Зустріч студентів ФЕУ з начальником управління стратегічного розвитку м. Тернопіль

14 листопада 2017 р. на факультеті економіки та управління для студентів спеціальностей “Менеджмент” та “Публічне управління та адміністрування” з метою посилення прикладної компоненти освітніх програм  була організована  зустріч з начальником управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Дейнекою Юрієм Петровичем.

В ході спілкування студенти дізналися про специфіку діяльності та управлінські проблеми діяльності органу місцевого самоврядування,  вектори спрямування та алгоритм розробки  стратегічного розвитку Тернополя, актуальні проблеми життєдіяльності нашого міста та управлінські підходи до їх розв’язання. Основним месенджем гостя до студентської аудиторії стала фраза щодо необхідності їх максимальної активності як у науковому, так і громадському житті університету та міста в цілому.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.