Факультет економіки та управління | Вітаємо команду ФЕУ з перемогою”Студ-ліга сміху – 2017″!
348466
post-template-default,single,single-post,postid-348466,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо команду ФЕУ з перемогою”Студ-ліга сміху – 2017″!

Одинадцятого жовтня 2017 року відбувся фестиваль гумору на Кубок ТНЕУ між збірними командами факультетів, інститутів та коледжів «Студ-ліга сміху – 2017». Шість збірних команд,  а саме  «Квартал фінанси 95»  факультету фінансів, «Шукаємо спонсора» факультету комп’ютерних інформаційних технологій,  «Я ту сесію не здам» факультету економіки та управління, «Ва-Банк» факультету банківського бізнесу, «Львівська, 9»  факультету обліку і аудиту та «Жарти в сторону» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій демонстрували зі сцени актового залу іскрометний гумор, кмітливість і миттєві веселі експромти.Публіка гаряче підтримувала своїх улюбленців охочих вміло і доречно пожартувати. «Бути студентом ТНЕУ – круто!» – такою була тема фестивальної програми.
Гумористична зустріч містила три конкурси:
Перший – Візитка. «А у нас на факультеті (в інституті, коледжі)…», –  представлення збірної  команди.
Другий – Розминка. «Якщо добре подумати, то…», – жартівливі відповіді команд  на  два запитання від журі.
Третій – Домашнє завдання. «Студенти ТНЕУ – найкращі в навчанні і в…».

Високоповажному журі було непросто виставляти бали молодим і енергійним студентам-веселунам. Та все ж після третього конкурсного завдання було визначено переможців. Третє місце посіла команда «Квартал фінанси 95» факультету фінансів, яка отримала диплом III ступеня та цінний подарунок, друге місце здобула команда «Львівська, 9» факультету обліку та аудиту, яка отримала  диплом II ступеня та цінний подарунок. А диплом I ступеня, цінний подарунок та перехідний Кубок ТНЕУ було вручено переможцям фестивалю гумору «Студ-ліга сміху – 2017» збірній команді «Я ту сесію не здам» факультету економіки та  управління.

Подарунки переможці отримали від Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ, а усіх учасників відзначено грамотами за участь.

Щиро вітаємо наших переможців- команду “Я ту сесію не здам” факультету економіки та управління і  бажаємо їм нових досягнень,творчого натхнення,цікавих ідей!Ми пишаємось Вами!!!

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.