Факультет економіки та управління | Відбувся Доброчинний аукціон
348458
post-template-default,single,single-post,postid-348458,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Відбувся Доброчинний аукціон

Чотирнадцятого жовтня в Україні відзначили День захисника Вітчизни. З нагоди цього свята 13 жовтня в Тернопільському національному економічному університеті організували доброчинний аукціон.

Факультет економіки та управління долучився до благодійної справи. За кошти зібрані спільними зусиллями, на аукціоні від імені факультету було придбано: дві статуетки сови, набір атрибутики від ректора ТНЕУ, 3 годівнички для птахів та торт. Виручені кошти з аукціону будуть спрямовані на допомогу бійцям АТО.

” Щиро дякую Вам, за те що своєю душею ви доторкнулися до проблеми Сходу, відчули своїм серцем повноту цієї проблеми,а також реальними діями долучились до справді благородної справи. Саме такі події, такі справи ще більше згуртовують нас і доводять, що разом ми можемо досягти недосяжного! Нехай Вам воздасться сторицею!”- декан факультету економіки та управління Островерхов Віктор Михайлович.

 

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.