Факультет економіки та управління | Урочисте відзначення Дня вишиванки на ФЕУ
post-template-default,single,single-post,postid-347977,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Урочисте відзначення Дня вишиванки на ФЕУ

Уже традиційно у третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Студенти факультету економіки та управління ТНЕУ стали ініціаторами цього свята на ФЕУ, адже щороку активно долучаються до його відзначення. Стіни університету замайоріли українською вишивкою, строями різних етнографічних регіонів та просто гарним настроєм у збереженні славних традицій Тернопільського національного економічного університету. Варто пам’ятати, що древня, самобутня та неповторна українська вишивка наш код нації!