Факультет економіки та управління | Студент ФЕУ став учасником ток-шоу “Народ проти”
post-template-default,single,single-post,postid-348709,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Студент ФЕУ став учасником ток-шоу “Народ проти”

Студент групи МАРК-31 Дмитро Мотас став учасником ток-шоу «Народ проти».
На каналі ZIK активно обговорювали цілу низку питань разом з двома командами політиків, експертами і людьми з усієї України, які знаходилися в залі.

Розглядалися такі питання:
• Кому вигідне затягування війни на Донбасі?
• Чи потрібна Україні американська зброя?
• Кого миритимуть миротворці ООН на Сході України?
• Хто відповість за трагічні помили на початку війни?

Дмитро Матас: «Багато було брехні і виправдань із сторони політиків, часом хотілося просто встати і вийти з студії, тому що слухати їхні розповідні було неможливо.

Це були:
– Роман Безсмертний
– Ігор Луценко
– Ігор Лапін
– Надія Савченко
– Георгій Тука
– Тетяна Ричкова
– Сергій Пінькас
– Ігор Романенко
– Володимир Бабенко, позивний «ФАГОТ»
– Марина Ставнійчук
– Петро Кузик