Факультет економіки та управління | Новини
347116
page-template,page-template-blog-standard,page-template-blog-standard-php,page,page-id-347116,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

На дотримання закону України

На дотримання закону України  «Про запобігання корупції», наказом ректора №49-К/тр від 17 лютого 2021 року вжиті заходи зовнішнього врегулювання потенційного конфлікту інтересів близьких осіб у класичному університеті Тернополя. Зокрема, здійснено контроль у формі перевірки стану та результатів виконання завдань, недопущення виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів, забезпечено механізм зворотнього зв’язку з громадськістю  та створено необхідні умови для виконання зовнішнього контролю відповідно до плану заходів ЗУНУ спрямованих на запобігання, виявлення  і протидію корупції.

У Західноукраїнському національному університеті на постійній основі здійснюються  інформаційно-просвітницькі заходи для професорсько-викладацького колективу, працівників та студентів щодо антикорупційного законодавства.

ЗУНУ посідає 11-те місце в Україні за інноваційністю!

Західноукраїнський національний університет увійшов до незалежного міжнародного рейтингу SCImago Institutions Rankings за інноваційнстю й зайняв почесне 11-те місце!

Високоповажна комісія враховувала такі критерії інноваційності: кількість патентів, технологічний вплив та інноваційні знання.

Міжнародний SCImago Institutions Rankings – наукометричний рейтинг не тільки закладів вищої освіти, а й наукових організацій, закладів охорони здоров’я та приватних компаній, які займаються науково-дослідницькою діяльністю. Випускається щорічно з 2011 року. Рейтинг використовує дані з виключно незалежних джерел: бібліометричної бази даних Scopus, бази даних міжнародних патентів Patstat та вебометричні бази даних.

Впровадження нових методів роботи, креативність в наданні освітніх послуг, сучасні знання – основні пріоритети діяльності класичного університету Тернополя. Результати наукової роботи, оціненої незалежним міжнародним рейтингом, – це свідчення високих стандартів і, відповідно, якості освіти в університеті.

Конкурс відеороликів “Будь на своєму місці!” серед учнів та студентів

Колектив кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету разом з ГО “АТОМ” оголошують конкурс відеороликів серед учнів 9-11 класів та студентів Тернопільської області на тему вибору майбутньої професії.
Тематика відеоробіт:
1. Професії майбутнього.
2. Роблю те, що люблю.
3. Мам, я сам!
Усі учасники отримають сертифікати про участь в конкурсі, а переможці – подарунки від спонсорів та партнерів!

Відеоролик можна нідіслати до 15 квітня, а оголошення результатів відбудеться 20 квітня 2021 року.

 

Роботи необхідно завантажити на свій профіль в Інстаграмі з хештегом #Будьнасвоємумісці і відмітити @go.atom.te та @marketing.zunu, підписатися на вказані сторінки, а також  заповнити заявку (посилання в шапці профілю ГО АТОМ).

Участь можна брати самому, або ж у команді з друзями!

Вимоги до відеороликів:

• максимальна тривалість – до 1 хвилини;

• відео можна створювати за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону тощо;

• використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів вітається;

• учасники самі визначають жанр відеоролика (відео-кліп, репортаж, інтерв’ю тощо).

ГО “АТОМ” має технічне обладнання і готові допомогти зняти в м. Тернополі якісне відео з використанням мікрофона-петлички, постійного світла (2 софтбокси, лампа), штативу та стабілізатора.

З питаннями щодо обладнання звертатися до керівника конкурсу за номером телефону 067 743 32 73 – Людмила.

Критерії оцінки відеороликів:

• повнота розкриття теми;

• змістовність та оригінальність ідеї;

• поєднання відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення;

• загальне емоційне враження;

Контактні телефони координаторів конкурсу: ГО “АТОМ” (098) 122 53 25

Спробуй себе у створенні відеоконтенту!