Факультет економіки та управління | Розроблено Стратегію розвитку Золотниківської об’єднаної територіальної громади
348402
post-template-default,single,single-post,postid-348402,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Розроблено Стратегію розвитку Золотниківської об’єднаної територіальної громади

5 жовтня 2017р. науковці кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ взяли участь у роботі сесії Золотниківської сільської ради Теребовлянського району, на якій до уваги депутатського корпусу, членів виконкому та представників громадськості представили розроблену Стратегію розвитку Золотниківської об’єднаної територіальної громади на 2017– 2022 рр.

Розробку Стратегії було здійснено робочою групою у складі завідувача кафедри менеджменту та публічного управління, д. е. н., професора Шкільняка М.М. (керівник робочої групи), к.е.н., докторанта кафедри Васіної А.Ю., к.е.н., доцентів Круп’як Л.Б., Кривокульської Н.М., Богача Ю.А. в рамках договору між Золотниківською сільською радою і Тернопільським національним економічним університетом.

Розроблену і представлену Стратегію розвитку Золотниківської об’єднаної територіальної громади на 2017– 2022 рр. було схвалено  депутатами та виконавчим комітетом Золотниківської сільської ради  і висловлено надію, що її реалізація сприятиме сталому розвитку громади та підвищенню її конкурентоспроможності.

 

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.