Факультет економіки та управління | На ФЕУ відбулося відкрите лекційне заняття для студентів-магістрів
post-template-default,single,single-post,postid-348316,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

На ФЕУ відбулося відкрите лекційне заняття для студентів-магістрів

2 жовтня 2017 року  доцент кафедри підприємництва,торгівлі та маркетингу ТНЕУ О.П. Вашків провів відкрите лекційне заняття для студентів-магістрів спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” групи ПТБДм-11 на тему:”Методичні основи оцінки конкурентоспроможності фірми” в рамках навчального курсу “Управління якістю та конкурентоспроможністю”.

Заняття викликало жвавий інтерес з боку слухачів-магістрів, а присутні на занятті колеги по кафедрі вкотре відзначили високий професіоналізм лектора та цікаву і невимушену форму заняття.