Факультет економіки та управління | Ми відсвяткували День Народження ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ!
post-template-default,single,single-post,postid-348026,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ми відсвяткували День Народження ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ!

День Народження – це завжди тепле, радісне та по справжньому щире свято, на яке збираються найдорожчі люди. Саме так святкували День Народження нашого  ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ ми – студенти та викладачі нашої дружньої родини. День народження факультету – чудова можливість підсумувати досягнуті успіхи, поглянути з оптимізмом в майбутнє і, зрештою, влаштувати справжнє свято для всього університету.

25 травня відбулися урочистості з нагоди Дня Народження Факультету Економіки та Управління Тернопільського Національного Економічного Університету! Факультету, чия історія є особлива, різноманітна, багата на події і сповнена безліччю емоцій та досягнень.

Свято розпочалося з самого ранку, в холі 3-го корпусу ТНЕУ викладачів, студентів та гостей зустрічали активісти факультету з гостинцями, маленькими побажаннями та передбаченнями, святковим настроєм і  повітряними кульками. Кожен міг записати свої побажання «імениннику» у книзі привітань та зробити святкове фото біля банеру факультету! Протягом дня корпус відвідало чимало гостей, адже яскраві кульки, стрічки та святкова музика зацікавили кожного прийти і розділити це свято з нами. Також вони мали змогу переглянути відеоролик, який проілюстрував культурно-громадське життя, традиції та історію факультету, його наукову базу, практичну підготовку студентів. Доброю традицією стало проведення святкового квесту для студентів ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ, який провели і цьогоріч.

Родзинкою свята став святковий концерт, що відбувся у виставковій залі 1 корпусу ТНЕУ. Розпочав його ректор Тернопільського Національного Економічного Університету професор Крисоватий Андрій Ігорович. Він висловив свої щирі вітання студентам та викладачам факультету, побажав здійснення мрій, натхнення, успіхів, творчої наснаги та подальшого процвітання. Також він виконав важливу місію – нагородив активних студентів ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ.

Справжній святковий настрій, веселі емоції і позитивний заряд енергії присутнім подарували яскраві вокальні та хореографічні номери у виконанні студентів нашого факультету і гостей з інших співдружніх факультетів ТНЕУ. Декан факультету Островерхов Віктор Михайлович з щирою посмішкою на обличчі провів цей теплий день разом з нами, він також виступ з привітаннями, відзначив здобутки досягнуті у цьому році студентами та викладачами грамотами, висловив свої слова подяки та спільної радості за наші успіхи, згадав про дружні традиції, яких дотримуються викладачі та студенти факультету.

Присутні на святковій імпрезі були приємно вражені відеопривітанням від Деканів факультетів Тернопільського Національного Економічного Університету, їхні душевні та подекуди гумористичні побажання із захопленням слухали усі.

Під кінець свята у залі лунав напевно найщиріший сміх, який змогли розпалити хлопці з студії гумору «WeekEND», учасником якого є наш випускник Ігор П’янков. Їхній виступ був приємною несподіванкою для всіх та  вдалим подарунком.

Ну і як без святкового торта, цьогоріч його презентували факультету наші студенти 5 курсу. Надзвичайно смачний, яскраво оформлений та з символікою факультету, посмакувавши, його оцінив кожний з присутніх. А найбільш активні та витривалі студенти продовжили святкування в нічному клубі Allure.

Свято подарувало присутнім безліч усмішок, сміху, радості.

Щиро вітаємо ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ з Днем Народження та бажаємо творчої наснаги, цікавих відкриттів та процвітання.

Нехай кипуча енергія й надалі спонукає до дієвості, сміливих задумів, життєво-важливих проектів і наукових перемог, а досвід стане рушійною силою на шляху інноваційного розвитку!