Факультет економіки та управління | Кафедра підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ взяла участь у 5 наукових пікніках
post-template-default,single,single-post,postid-347998,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

21 травня Кафедра підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ взяла участь у 5 наукових пікніках на Театральному майдані. Пропонуємо вашій увазі фотозвіт цієї події.
Студенти демонстрували, як насправді знімають рекламу їжі, використовуючи хитрощі маркетингу, розповідали про психологію кольору в рекламі, поширювали буклети про те, як не бути обманутим у супермаркеті, наліпки і кульки з написом “Я люблю маркетинг ТНЕУ”. Відвідувачів нашого виставкового боксу пригощали печивом із написом спеціальності “Підприємництво, торгівля та маркетинг”. Всі наші учасники експериментів отримали дипломи, кафедра – подяку за активну участь у Науковому пікніку.
Степан Барна, Леонід Бицюра, Михайло Ібрагімов, Марія Баб’юк, Тетяна Борисова, Любов Турчин, Олександр Вашків, Ірина Бойчик, Ольга Собко, Володимир Насінник, Неля Іванечко.