Факультет економіки та управління | ІІ Міжнародна студентська науково-практична WEB-конференція«Актуальні проблеми економіки та управління на сучасному етапі»
post-template-default,single,single-post,postid-347988,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

19 травня 2017 року з нагоди дня факультету та днів науки в Україні на факультеті економіки та управління відбулася ІІ Міжнародна студентська науково-практична WEB-конференція«Актуальні проблеми економіки та управління на сучасному етапі». Співорганізаторами зустрічі виступили Вроцлавський економічний університет (Республіка Польща), Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ (Республіка Польща), Вища школа економіки м. Бидгощ (Руспубліка Польща), Білоруський державний економічний університет, Батумський державний університет ім. Шота Руставелі (Грузія), Південночеський університет в Чеському Будейовіце, Пряшівський університет (Словаччина).
З вітальним словом до присутніх звернулися в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Леонардович Монастирський, професор Вроцлавського економічного університету Анетта Зелінська, декан факультету економіки та управління Віктор Михайлович Островерхов завідувач кафедри менеджменту та публічного управління Михайло Михайлович Шкільняк, завідувач кафедри управління персоналом та регіональної економіки Євген Петрович Качан.
Метою науково-практичної конференції стало обговорення сучасних трендів трансформаційних процесів економіки в умовах сучасних викликів, ідентифікації існуючих проблем, вироблення практичних рекомендацій щодо забезпечення висхідного розвитку інституційних одиниць та економічної системи в цілому. На конференції відбулися не лише панельні дискусії, але й спілкування з використанням Skype-зв’язку з вищими навчальними закладами-співорганізаторами заходу.