Факультет економіки та управління | ФЕУ на олімпіаді у м. Вінниця!
347828
post-template-default,single,single-post,postid-347828,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ФЕУ на олімпіаді у м. Вінниця!

19-21 квітня у м. Вінниця проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Управління персоналом та економіка праці». Тернопільський національний економічний університет, а зокрема Факультет економіки та управління представляли студенти Бахівський Андрій та Вартовник Надія. Студенти показали високий рівень знань при виконанні завдань, широку обізнаність в дисциплінах даного напрямку навчання.  Також для них була організована екскурсія мальовничим містом Вінниця. Студентку Вартовник Надію відзначили грамотою за високий рівень обґрунтованості та практичної значущості наданих пропозицій при виконанні завдань з дисципліни «Ринок праці» а в роботі Бахівського Андрія відмітили вміння комплексного підходу до виконання завдань з управління персоналом.

          Приносимо щирі вітання учасникам олімпіади а також її організаторам. Дякуємо за наполегливу роботу викладачам кафедри управління персоналом та регіональної економіки в підготовці студентів до олімпіади. Ваші знання та вміння допомагають нам досягнути поставлених цілей. Вітаємо студентів Бахівського Андрія та Вартовник Надію з отриманими відзнаками та сертифікатами, пишаємось вашою роботою та знаннями!

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.