Факультет економіки та управління | 🌳«Міцне коріння – розлога крона» 🌳
347856
post-template-default,single,single-post,postid-347856,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

🌳«Міцне коріння – розлога крона» 🌳

🌳«Міцне коріння – розлога крона» 🌳

26 квітня 2017 року, біля входу до навчального корпусу №3 ТНЕУ відбулась акція «Міцне коріння – розлога крона», організована студентами факультету економіки та управління спеціальності ПТБД – підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
За ініціативи студентів-магістрів групи ПТБДм-11 та за активної підтримки викладачів факультету економіки та управління, а також студентів бакалаврату, на галявині біля корпусу висаджена блакитна ялина з нагоди відкриття в нашому університеті спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (набір 2016 року).
Це нова для нашого вузу спеціальність, яка є перспективною серед економічного спрямування i викликана до життя трансформаційними процесами в економіці, динамічними змінами на ринку праці та реакцією на перманенті зміни системи освіти.
Підготовка менеджерів, професіоналів та фахівців за цією спеціальністю ПТБД має на меті дати здобувачам необхідні знання, вміння і компетенції для започаткування власного бізнесу, організаційної, управлінської, комерційної діяльності у торгівлі, ресторанному господарстві, біржовій діяльності, побутовому обслуговуванні тощо.
Бажаємо студентам, їхнім наставникам, адміністрації факультету подальших успіхів у підготовці нового покоління економістів!

PS: висловлюємо вдячність за:
– допомогу в виборі дерева-символу заходу доктору сільськогосподарських наук, професору Гайді Юрію Івановичу (ТНЕУ);
– пропозицію слогану спеціальності ПТБД кандидату філологічних наук, доценту Вашків Лесі Петрівні (Тернопільський національний педагогічний університет);
– візуалізації спеціальності ПТБД графічному дизайнеру Бойчик Тарасу Євгеновичу (м. Лодзь, Республіка Польща).

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.