Факультет економіки та управління | 24 квітня – «день тиші» перед виборами ректора ТНЕУ
post-template-default,single,single-post,postid-349573,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

24 квітня – «день тиші» перед виборами ректора ТНЕУ

24 квітня в Тернопільському національному економічному університеті – «день тиші», що передбачає заборону будь-якої агітації учасників виборчого процесу.

Забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у ЗМІ, виборчих листівок, плакатів, іншої друкованої агітації, публічні заклики голосувати за або не голосувати за кандидатів, а також публічна оцінка діяльності кандидатів на посаду ректора.

Вибори ректора Тернопільського національного економічного університету відбудуться у середу, 25 квітня 2018 року, з 9.00 до 15.00 год. в актовій залі закладу вищої освіти (центральний корпус, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль).