Факультет економіки та управління | Тарас Демкура поділився секретами успіху з студентами факультету економіки та управління ТНЕУ
post-template-default,single,single-post,postid-350326,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

10 жовтня відбулася лекція Тараса Демкури, віце-президента ICC UKRAINE, кандидата економічних наук, мецената, автора монографії із мережевого маркетингу, для молоді факультету економіки та управління ТНЕУ.

Студенти ознайомилася зі специфікою здійснення мережевого маркетингу та бізнес-курсом MESH.

Тарас Володимирович: «З радістю відгукнувся на запрошення колективу кафедри маркетингу ТНЕУ, де можу поділитися своїм досвідом із викладачами та студентами. Приємно, що керівництво університету, на чолі з ректором Андрієм Ігоровичем Крисоватим, показують приклад практично орієнтованого навчального закладу!».

Колектив кафедри маркетингу дякує Тарасу Володимировичу Демкурі за візит та корисні практичні поради стосовно того як досягти успіху, а також Галині Жмуд-Демкурі, декану факультету економіки та управління Віктору Михайловичу Островерхову, завідувачу кафедри маркетингу Тетяні Михайдівні Борисовій та доценту кафедри Нелі Ростиславівні Іванечко за організацію заходу!