Факультет економіки та управління | Студенти ФЕУ дізнавалися про секрети успіху менеджера компанії “Фуджікура”
post-template-default,single,single-post,postid-350556,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Студенти ФЕУ дізнавалися про секрети успіху менеджера компанії “Фуджікура”

4 грудня 2018 року  студенти  факультету економіки  та управління мали нагоду поспілкуватися з випускником ФЕУ, а тепер – менеджером з навчання та розвитку персоналу компанії «Фуджікура»- Андрієм Оріховським.

Гість поділився зі студентами своїми знаннями та досвідом про лідерство менеджера у майбутньому. Під час тренінгу молодь мала змогу не тільки отримати знання, а й одразу застосувати їх на практиці  у вигляді гри.
Студенти залишились приємно враженими від проведеного тренінгу, адже настільки змістовної та нестандартної зустрічі у них ще не було.

Дякуємо Андрію Оріховському за змістовний діалог і цікавий візит й сподіваємося на подальшу співпрацю з освітянською спільнотою ФЕУ ТНЕУ.