Факультет економіки та управління | Майстер-клас “Як створити та просувати свій YouTube канал”
post-template-default,single,single-post,postid-349788,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Майстер-клас “Як створити та просувати свій YouTube канал”

10 травня студенти-маркетологи факультету економіки та управління разом із завідувачем кафедрою Борисовою Т. М. прийняли участь у майстер-класі “Як створити та просувати свій YouTube канал”, яку організував Marketing HUB. Cпікер – Анна Лисенко-Гурська. Молодь щиро  дякує за можливість відвідати захід організаторам (Людмила Лукіян, Diana Malolietkina), особливо велике дякую Анні за важливу і корисну інформацію, за досвід саме з створення YouTube каналу і його розвитку!