Факультет економіки та управління | Відбулася відкрита лекція на тему: «Важливість розвитку інноваційного мислення»
post-template-default,single,single-post,postid-348978,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Відбулася відкрита лекція на тему: «Важливість розвитку інноваційного мислення»

Першого грудня 2017 року Тернопільський національний економічний університет з робочим візитом відвідали представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту «International Mind Education Institute» (Республіка Корея). Інститут займається впровадженням інноваційного мислення серед молоді.
У рамках візиту відбулася зустріч корейської делегації з проректором з науково-педагогічної роботи, професором Григорієм Монастирським, деканом факультету економіки та управління, доцентом Віктором Островерховим, начальником управління стратегічного розвитку міста Юрієм Дейнекою, під час якої були окреслені можливі напрями співпраці ТНЕУ з корейськими науковими та освітніми установами. Так, корейські партнери запропонували провести в березні 2018 року на базі ТНЕУ англомовні та корейськомовні студентські табори, прочитати для студентів нашого університету курс лекцій з інтелектуальної освіти. Ректор українського філіалу Міжнародного інституту розвитку інтелекту «International Mind Education Institute» професор Park Sung Soo провів відкриту лекцію для студентів факультету економіки і управління на тему: «Важливість розвитку інноваційного мислення».
Як зазначив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Григорій Монастирський: «Враховуючи значний інноваційний, науково-технічний, економічний та освітній потенціал Республіки Корея, відкритість корейських партнерів до діалогу, співпраця з корейськими науковими та освітніми установами становить значний інтерес для нашого університету з огляду на можливість реалізації спільних міжуніверситетських проектів».