Факультет економіки та управління | Студенти ФЕУ поспілкувалися з відомим тернопільським ресторатом
post-template-default,single,single-post,postid-348970,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Студенти ФЕУ поспілкувалися з відомим тернопільським ресторатом

Відбулось чергове засідання Клубу маркетологів та підприємців (Факультет економіки та управління-ТНЕУ).
Гостем був Михайло Гросуляк – відомий ресторатор, власник САМоГОНна Ресторація​, успішний бізнесмен, котрий розповів про позитивну енергетику старовинних речей, свій шлях як бізнесмена, підкреслив, що українське – найкраще, потрібно не їхати за кордон, а бачити можливості у власній країні!
Гросуляк М.В.: “Суть маркетингу – в тому, щоб дати клієнту більше, ніж він очікує”.
Дякуємо за організацію засідання для студентів​ к.е.н. Н.Р. Іванечко.