Факультет економіки та управління | ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»
post-template-default,single,single-post,postid-349241,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

На базі Тернопільського національного економічного університету 25-27 квітня 2018 року відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності).

Програмою Олімпіади передбачено:

– 25 квітня 2018 року – заїзд, реєстрація та поселення учасників Олімпіади.

– 26 квітня 2018  року – день проведення Олімпіади;

– 27 квітня 2018 року – підведення підсумків, робота апеляційної комісії, нагородження переможців, від’їзд учасників Олімпіади.

Детальна інформація наведена у додатках:

Довідки за телефоном:

0961908913 – Демків Ірина Олегівна