Факультет економіки та управління | До уваги членів Державних екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій
post-template-default,single,single-post,postid-349129,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

До уваги членів Державних екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій

Упродовж 29 січня-28 лютого 2018 р. триватиме робота 54 Державних екзаменаційних комісій для атестації випускників ОС «магістр» денної і заочної форм навчання.

Також повідомляємо, що 29 січня 2018 р. о 12.30 год. у залі засідань ректорату відбудеться інструктаж з головами ДЕК (ДКК) з питань організації роботи Державних екзаменаційних (кваліфікаційних) комісій та дотримання чинного законодавства.

Пропонуємо вашій увазі розклад державної атестації (захист дипломної роботи/проекту) студентів ТНЕУ денної та заочної форм навчання ОС «магіст».