Факультет економіки та управління | Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!
post-template-default,single,single-post,postid-348937,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!

28-29 листопада 2017 року в залі настільного тенісу проходили змагання спартакіади ТНЕУ з настільного тенісу. У спортивному заході взяли участь 24 студенти з 8 факультетів.
Перше місце спартакіади у змішаному парному розряді здобули  студенти ФЕУ  (Гетьман Богдан, Татьяніна Тетяна)

В особистій першості серед жінок перемогу виборола  Татьяніна Тетяна (ФЕУ) -1 місце.

У загальнокомандному заліку 3 місце з результатом 108 очок посіли студенти ФЕУ (Гетьман Богдан, Олійник Роман, Татьяніна Тетяна).
Щиро вітаємо усіх учасників змагань!