Факультет економіки та управління | Вітаємо студента ФЕУ з вдалим виступом на Олімпійських іграх
post-template-default,single,single-post,postid-349227,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо студента ФЕУ з вдалим виступом на Олімпійських іграх

У південнокорейському Пхьончхані тривають ХХІІІ зимові Олімпійські ігри. Україну на цих змаганнях представляють 33 спортсмени, серед них – студент факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету Віктор Пасічник.

Виступаючи у лижному двоєборстві (стрибки з трампліна+лижні гонки) він зумів посісти високе місце в середині турнірної таблиці. До слова, це вже другі Олімпійські ігри для Віктора.

Пишаємося нашим студентом та щиро вітаємо з вдалим виступом!