Факультет економіки та управління | Вітаємо з присвоєнням почесного звання!
post-template-default,single,single-post,postid-350546,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо з присвоєнням почесного звання!

Сердечно вітаємо декана факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету Остоверхова В.М., якому відповідно до Указу Президента України №404/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно таке почесне звання:

«Заслужений працівник освіти України» – Островерхову Віктору Михайловичу, деканові факультету економіки та управління ТНЕУ

Щиро вітаємо Віктора Михайловича із високим визнанням, бажаємо наснаги, наполегливості та натхнення для нових звершень і досягнень на освітянській та творчій ниві.