Факультет економіки та управління | Флешбук «Прочитай – і запали іншого»
349552
post-template-default,single,single-post,postid-349552,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Флешбук «Прочитай – і запали іншого»

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. З нагоди цього дня вперше у Тернопільському національному економічному університеті з ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання відбувся флешбук «Прочитай – і запали іншого».

Представники адміністрації університету, викладачі, працівники структурних підрозділів і, звичайно, студентська молодь із задоволенням поділилися тим, що читають, аби й інші могли відкрити для себе ту чи іншу захоплюючу книгу. Цитати з улюблених творів учасники флешбуку розмістили на арт-стіні, тож усі бажаючі можуть обрати для себе близьку за духом книгу для читання. А влучні давні та сучасні вислови про книгу, вдало підібрані організаторами заходу спільно зі студентами та розклеєні у фойє центрального корпусу, неодмінно надихнуть університетську спільноту до активнішого читання. Тож заохочуймося і читаймо!

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.