Факультет економіки та управління | «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина»
post-template-default,single,single-post,postid-350243,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина»

27.09.2018 року о 16:00 год. на Театральному майдані міста студенти спеціальності «Підприємницто, торгівля та біржова діяльність» в межах відзначення Європейського дня мов запрошують на захід:

«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина»

В межах заходу передбачається проведення літературних читань, вікторин, конкурсів, дискусійних панелей. Запрошуємо студентів та викладачів ТНЕУ, які підтримують формування толерантного ставлення молоді до носіїв інших мов, популяризацію національного надбання, поглиблення міжкультурних зв’язків долучитися до заходу.

Tags: