Факультет економіки та управління | ОГОЛОШЕННЯ!
349582
post-template-default,single,single-post,postid-349582,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ОГОЛОШЕННЯ!

 25 квітня 2018 року о 11.00 год. (ауд. 3104) запрошуємо керівників міжнародної діяльності кафедр факультету економіки та управління на зустріч:«Розвиток комунікацій та перспективи гранто-взаємодії».

Захід організовано спільно із міжнародними партнерами ТНЕУ – Вроцлавським економічним університетом. Представниками з польської сторони є:

  • др. габ проф. Анетта Зеліньска;
  • др. габ проф. Божена Ришавска.

Проект реалізовуватиметься в межах дії Договору про співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Вроцлавським економічним університетом (Польща).

Учасники матимуть можливість ознайомитися із досвідом реалізації міжнародних проектів, практикою пошуку партнерів і джерел фінансування.

За довідками звертатися до заступника декана з міжнародного співробітництва факультету економіки та управління ТНЕУ д-р. екон. наук, доцента Собко Ольги Миколаївни.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.