Факультет економіки та управління | Маркетологи ФЕУ взяли участь у Наукових пікніках
post-template-default,single,single-post,postid-349830,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Маркетологи ФЕУ взяли участь у Наукових пікніках

Студенти і викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу факультету економіки та управління ТНЕУ вже вдруге взяли участь у Наукових пікніках, які відбулися 27 травня на Театральному майдані Тернополя.

Викладачі та студенти спеціальності «Маркетинг» ФЕУ упродовж 5 годин представляли експерименти та лайфхаки з маркетингу для дітей, жителів та гостей міста. Наймолодші відвідувачі здобули корисну інформацію щодо професії маркетолога та відкрили для себе секрети створення реклами і рекламних роликів.