Факультет економіки та управління | Вітаємо студентів ФЕУ!
349885
post-template-default,single,single-post,postid-349885,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо студентів ФЕУ!

В рамках реалізації міжнародного конкурсу SOCIAL IMPACT AWARD 2018, яка діє у 20-ти країнах світу, бізнес-проект щодо створення соціального підприємства студенток 2-го курсу  спеціальності “Публічне управління та адміністрування” Велічко Катерини та Ларви Юлії був відібраний у 15-ку кращих соціальних бізнес-ідей.

SOCIAL IMPACT AWARD – міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка проходить одночасно в 20 країнах світу. Наступним етапом конкурсу є проходження нашими студентками інкубаційної програми Lean Startup для запуску бізнесу, яка пройде у м.Київ. Три найкращі проекти за результатами інкубаційної програми отримують грошову премію і візьмуть участь у міжнародній зустрічі призерів програми SOCIAL IMPACT AWARD різних країн.

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає своїх студентів та бажає успіху на шляху реалізації їх мрії!

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.