Факультет економіки та управління | Вітаємо з захистом докторської дисертації!
350532
post-template-default,single,single-post,postid-350532,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо з захистом докторської дисертації!

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Августина Руслана Ростиславовича з успішним захистом докторської дисертації на тему: «Пріоритети та механізми системної детінізації економіки України» за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант: д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Башнянин Григорій Іванович, Львівський торговельно-економічний університет, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки.

Офіційні опоненти: д.е.н., професор Васильців Тарас Григорович, Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в місті Львові, заступник директора; д.е.н., професор Маркіна Ірина Анатоліївна, Полтавська державна аграрна академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту; д.е.н., професор Ходжаян Аліна Олександрівна, Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри міжнародних економічних відносин.

Захист дисертації відбувся 20 листопада 2018 р. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 35.840.01 у Львівському торговельно-економічному університеті.

Бажаємо успішного втілення усіх творчих та наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.