Факультет економіки та управління | Вітаємо з досягненням!
349394
post-template-default,single,single-post,postid-349394,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Вітаємо з досягненням!

4 квітня 2018 р. у ДВНЗ “Київський національний економічний университет імені Вадима Гетьмана”  у м. Київ відбулася підсумкова науково-практична конференція, у рамках роботи якої студенти вітчизняних ВУЗів презентували результати наукових робіт за напрямом “Менеджмент організацій”.

На цьому конкурсі Тернопільський національний економічний університет представляла Городецька Тетяна, студентка групи МЕНм-11 як виконавець  наукової роботи на тему: «Інноваційні підходи до формування іміджу організації» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту та публічного управління Овсянюк-Бердадіна О. Ф.), за що була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Факультет економіки та управління та кафедра менеджменту та публічного управління щиро вітає студентку та її наукового керівника й бажає подальшого апробативного втілення їх  наукових ідей!

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.