Факультет економіки та управління | Відбувся І тур Чемпіонату України серед жіночих команд (вища ліга)
post-template-default,single,single-post,postid-349441,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Відбувся І тур Чемпіонату України серед жіночих команд (вища ліга)

14 квітня 2018 року розпочався Чемпіонат України серед жіночих команд (вища ліга). Перший тур відбувся у м. Кременець. У змаганнях взяли участь 8 команд: Анатра (м. Одеса), Отрада-ДЮСШ-Юніор (м. Одеса), МДУ (м. Мукачеве), Універ-ТНЕУ (м. Тернопіль), ДЮСШ (м. Кременець), Прикарпатські вовчиці ДЮСШ-2 (м. Івано-Франківськ), Леви (м. Львів), НАСВ (м. Львів).

Наші студентки спочатку здобули перемогу над командою Отрада-ДЮСШ-Юніор з м. Одеси 19:0, потім Універ-ТНЕУ переграли команду з м. Кременця 19:10 та команду НАСВ з м. Львова 20:5. У фіналі наші дівчата поступилися команді Анатра з м. Одеси. Після 1-го туру команда Універ-ТНЕУ займає друге місце. Попереду ще 3 тури у м. Львів, м. Івано-Франківськ та м. Ужгород.

За нашу команду виступали: Карапулько Христина (ФФ) (капітан команди), Блашків Христина (КЕПІТ), Мимрик Віта (ФОА), Вовк Марія (ЮФ), Хома Юлія (ФОА), Москальчук Вікторія (ФФ), Лаховська Ольга (ФОА), Рибак Юлія (ФЕУ), Кривцун Зоряна (ФОА), тренер команди Маляр Е.І. Особливо варто відзначити впевнену та яскраву гру Блашків Христини, яка є членом молодіжної збірної команди України U-18.

На жаль, не змогли взяти участь у турі травмовані гравці основного складу – Ткач Оксана (ФФ), Бульбак Ольга (ФКІТ) та Найдюк Наталія (ФФ).